Chiny na papierze wyglądają bardzo imponująco – ale JAKOŚĆ ich sił dopiero się pokaże w przyszłym starciu. Co do Atomowego Kalifatu – moim zdaniem będzie konglomeratem przejętego sprzętu pozyskiwanego teraz przez państwa islamskie od Zachodu, Rosji, Chin, a głównie będzie się opierał na ilości “bagnetów” – by ilość przeszła w rozpraszająca jakość.

I z oportunistami-uciekinierami z “totalnych”. Na rdzeń “totalnych” nie liczę. Pójdą w zaparte – nawet po trupie Polski. Zresztą u “totalnych” język właściwie histerycznie knajacki i prześciganie się w antykulturze [dla podgrzewania co sił atmosfery i budowania medialnej otoczki wydumanego świata np. Kaczyńskiego przyrównywanego z pełną powagą do… Hitlera] – to codzienność od półtorej dekady. Nie pisałem, że cała opozycja będzie do koncyliacyjnego dogadania – ale tylko pewna część.

– Morderstwo Adamowicza /wiki/Zamach_na_Paw%C5%82a_Adamowicza – IED na Paradzie Równości /wiadomosci/7,114883, ,na-marszu-rownosci-mogli-zginac-ludzie-areszt-dla-malzenstwa.html – atrapa bomby zostawionych przez związkowców górniczych na torach w Sławkowie… /wiadomosci/7,114883, ,gornicy-blokowali-rosyjski-wegiel-na-torach-zamontowali-cos.html – morderstwo Rosiaka… /wiki/Atak_na_biuro_poselskie_Prawa_i_Sprawiedliwo%C5%9Bci_w_%C5%81odzi

Niemcy planują stworzyć 'cień' budżetu

Data 11/09 nieodłącznie wiąże się z osobą Jana III Sobieskiego… No to dla rozgłosu o zasięgu światowym można walnąć w pałac w Wilanowie albo w instytucję mieszczącą się bezpośrednio przy nim, czyli w zabytkowy kościół pw. Anny czy w (…)Szkoła Podstawowa Niepubliczna im.

Ostatnie Komentarze

@JSC – z uporem wmawiasz nieskuteczność rakiet na przykładzie rzekomo nieskutecznego “rakietowania Syrii”. Tyle, że to działa w obie strony wg tak przyjętej argumentacji – skutkując wobec tego mniejszą przewagą i mniejszym zagrożeniem ze strony rosyjskich rakiet . Ale to dygresja – bo przecież sami Rosjanie rezygnacja z lotniska w Baranowiczach po naszym zakupie JASSM pokazali jednoznacznie Dolar amerykański umocnił się w poniedziałek trzeciego dnia – że wg nich samych zagrożenie i oczekiwana skuteczność naszej projekcji siły są duże. I to jest własnie najlepszy pokaz rozjazdu rosyjskiej propagandy – z faktami, które przesadzają prawdziwą skalkulowana ocenę…i to ze strony Rosji… Zapominasz, że oni będą w dynamicznym na tarciu, więc ich dziesiątki tysięcy rakiet może starczyć do momentu aż podciągną pod strategiczne cele np.

Która presja sytuacji zwyczajnie wymusi – albo wypadną ze stolika negocjacji i gry. Twierdzisz zatem, że politycy to tzw. po Kaczyńskim, który w Polsce uchodzi za uosobienie tego określenia, jakoś nie przejawia nadzwyczajnego instynktu samozachowawczego, czego wybitny pokaz dał ostatnio piątką dla zwierząt, do której dorzucił hucpę z aborcją.

Niemcy planują stworzyć 'cień' budżetu

Zdaje się, że terror kryminalny to zupełnie odrębna rubryka… która uchodzi za mniejszego kalibru. Witam wszystkich, obserwuję blog Pana Krzysztofa już od dawna i postanowiłem w końcu napisać komentarz.

Tesla Będzie Made In Germany W Berlinie Powstanie Fabryka I Centrum Projektowe

Ten strach to sam rdzeń geopolityki Kremla – determinujący u samej podstawy właściwie całą rosyjską kulturę strategiczną – we wszystkich możliwych wariantach, modelach, systemach, doktrynach. (…) bardzo proszę o merytoryczność wpisów, a nie o naiwne powielanie rosyjskiej taniej propagandy, o rosyjskiej “niezwycieżonej potędze i nieprzebranych zasobach”, która wprost mi wybrzmiewa(…) Rozumiem, że niezwyciężona potęga to jest Amerykańska, ale tylko do lat ’30, kiedy to nastanie Chiński Kalifat Pakistanu. @JSC – wszyscy wielcy gracze roztaczają obraz swej siły – który ma mało wspólnego z realem, a zwykle odwołuje się w przekazie do “szarego człowieka” do historycznych “kultowych” ikon potęgi [np. Rosja – czołgi , USA – lotniskowce i samoloty] – a nie do aktualnej, czy przyszłej ODB. USA przegrało wojnę z terrorem, więc nie jest niezwyciężoną potęgą, co więcej – w trakcie wojny z terrorem siły USA przeszły mocny regres, choć przez sprawność i jakość struktur wydają się z nawiązką odrabiać to osłabienie.

Za to z terroru kryminalnego są znani akurat kibole… np. ostatnio poddano ostatnio ekstradycji szefową gangu powstałego na środowiskach skupiających się wokół Cracovii… /informacje/onetwiadomosci/magdalena-k-szefowa-gangu-cracovii-wraca-do-polski-trafi-do-aresztu/xywc921,79cfc278 A te środowiska nie ukrywają, że trzymają raczej z narodowcami i związkami zawodowymi, głównie górniczymi… a te są wrogami tzw. Jestem pewny, że kto się zorientował, gbp że tu też będą przekształcenia własnościowe ten już zaczął starania o zamontowanie swoich agentów w władzach tych klubów. Jak konflikt wymknie się z pod kontroli to może być wojna jak w latach ’90. Cała zadyma zaczęła się od wciskania dublerów do TK… a nie tak jak sugerujesz od LGBT. A co do wyroku… trzeba by uznać, że zaiste obecny szef TK faktycznie jest małżonkiem TW Wolfgang i że oboje teraz pracują na rzecz Niemców.

Ponieważ większość państw strefy euro po covidzie będzie zależna od rolowania długów a więc dopisywania zer na koncie EBC i wykupu obligacji, praktycznie będą sobie mogły tylko pomarudzić. Imperialna polityka nowożytnych Niemiec jak dotąd zawsze prowadziła do powszechnej katastrofy. Jak widać historia lubi się powtarzać.

Do tego należy do grona przywódców, którzy biorąc dobre sondaże za dobrą monetę przyspieszał wybory. Jednak do wybitnego przedstawiciela tego grona zaliczam Theresę May, który tak wykoleiła Brexit, że do zakończenia tego procesu musimy czekać do przyszłego Sylwestra. A propos tego Sylwestra… w tym dniu upływa termin 2 ultimatów, które DobraZmiana postawiła sama sobie: – początek wykupu gruntów pod CPK – wydzielenie Województwa Warszawskiego Jednak największy wykwitł skłonności mamy właśnie w USA… jeśli Trump przekroczy Rubikon to będzie mu groziła kara śmierci.

  • Te cierpią, ponieważ dla nich kurs wspólnotowego pieniądza jest z kolei za wysoki (z uwagi na siłę niemieckiej gospodarki).
  • Gdyby dziś projekt wspólnej unijnej waluty się rozpadł, niemiecka narodowa waluta z pewnością byłaby znacznie silniejsza.
  • Warto przytoczyć wyniki badań Centrum Polityki Europejskiej we Fryburgu z pracy: „20 lat euro: zwycięzcy i przegrani”, wg których dane z 20 lat ( ) świadczą o tym, że tylko dwa kraje w strefie euro zyskały na wprowadzeniu wspólnej waluty.
  • Co uderzyłoby w krajowy eksport, a więc i gospodarkę, której połowę PKB generuje właśnie handel międzynarodowy.
  • Tymczasem kurs euro osłabiany jest przez wyniki greckiej, portugalskiej, hiszpańskiej czy nawet włoskiej gospodarki.

Jeżeli nasza obecna ekipa u steru [czy jakaś kolejna – chodzi mi o perspektywę strategiczną – długofalową] postawi wreszcie na pragmatyczne stosunki z Waszyngtonem [bez wchodzenia w “wartości”] – to możemy zyskać. Ba – to właśnie kwestia różnic w “wartościach” może właśnie spowodować, wręcz wymusić wreszcie na naszych sternikach przejście od gadania o przyjaźni itd – do pragmatycznego rozmawiania o interesach jako wspólnej platformie. W takim układzie nie będziemy sami wobec Brukseli , a i umowna Bruksela będzie w istocie poddana gorsetowi porozumień i związania z USA. Chroniących nas MINIMUM jako proamerykańskiego gracza w zakresie nienegocjowalnych strategicznych interesów USA. Minimum – bo jeżeli będziemy wreszcie negocjowali z Waszyngtonem – to możemy uzyskać większe bonusy, które umowna Bruksela będzie musiała respektować.

Basia Garczyńska

(…)Z tymi twierdzeniami zapraszam z kolei do Prokuratora Generalnego,(…) Co pokazuje reakcja na ujawnianie danych funkcjonariuszy pacyfikujących https://forexrobotron.info/ Ziobro ma szerokie uprawnienia procesowe… /polska/zbigniew-ziobro-zapowiada-postepowanie-karne-wobec-osob-ktore-upublicznily-dane-policjantow

Niemcy planują stworzyć 'cień' budżetu

Można też plany połączyć… najpierw bomba w kościele, a następnie latamy z nożem na terenie szkoły. @JSC – odnoszę nieodparte wrażenie, że Ciebie bardzo boli brak zamachów terrorystycznych w Polsce, oraz, że wręcz podpowiadasz, jak by tę “antypostępową niesprawiedliwość” wobec Zachodu wyrównać. W sumie – totalne wyparcie prostego faktu, że jak to ocenił Hans-Georg Massen, Polska postępuje lepiej niż Zachód z punktu widzenia bezpieczeństwa.Czyli – jeżeli fakty przeczą teorii…tym gorzej dla faktów… (…)odnoszę nieodparte wrażenie, że Ciebie bardzo boli brak zamachów terrorystycznych w Polsce(…)

A wtedy – możliwa większość konstytucyjna – co zmienia zupełnie pole politycznego manewru Polski. Oczywiście – to wszystko to jest tylko [i “aż”] opcja do realizacji – jak Kaczyński się zaprze, a reszta grup nie zrozumie szansy – to skończy się to krótkowzrocznymi kłótniami i chaosem o osłabieniem zamiast wzmocnienia Polski… To tak jakby powiedzieć, że weta sądowe były akcesem do tzw. DobraZmiana do tej pory wyzywała opozycję od najgorszych sortów często i gęsto używając określeń, za który pan Wojczal by banował. Jak zatem ma wyglądać ta koncylialność? I jak na to zareaguje elektrorat, zwłaszcza żelazny? @JSC – z Konfederacją, Kukizem, nawet częścią PSL-u mogą się dogadać.

Niemcy planują stworzyć 'cień' budżetu

(…)idąc tym tropem dochodzimy do całkiem imponującej listy [przynajmniej 58 nazwisk – do poszukania w internecie] ofiar “seryjnego samobójcy”. Wyznawcy seryjnego samobójcy mają go za cyngla tzw. resortów siłowych, zatem gdybyśmy go nazwali terrorystą to musielibyśmy z automatu uznać RP za organizację terrorystyczną. Nie sądzę, żeby w tej ironii chodziło o konkluzje tego typu…

Paweł Cichocki

Chyba wytworzą się dwa “wolne rynki” RCAP – jeden [w istocie rozbity na relacje bilateralne i bardzo nierównoprawne z każdym graczem osobno] Chin jako “hegemona” z resztą RCAP, no i drugi reszty państw RCAP w swoim kółku – bez Chin. Korzystną sytuacje dla USA i Indii – ale mniej nierównoprawną dla “niechińskich” uczestników RCAP, jak to zapewne wymuszą Chiny. „Statystycznie prawie nie ma przypadków, w których zamach taki jak w Wiedniu byłby przygotowywany lub przeprowadzony przez etnicznych Niemców czy Francuzów. Dlatego uważam, że Polska prowadzi bardzo rozsądną politykę wobec migrantów […] Jednak jeśli porówna się Polskę z Francją, Niemcami, czy innymi krajami Europy Zachodniej, to niebezpieczeństwo jest o wiele mniejsze. W Polsce nie istnieje imigranckie środowisko, z którego rekrutują się terroryści. Nie ma też dużej liczby młodych mężczyzn z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej starających się o azyl.” Myślę, że komentarz niepotrzebny.