mgr Michał Kozaczuk
Pracuje jako psychoterapeuta w Gabinecie Terapii Dostosowanej. Obecnie podwyższa swoje kwalifikacje w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Prowadzi terapię indywidualną i grupową w takich ośrodkach jak: Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie oraz w Klinika Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na oddziale psychiatrii Psychodynamicznej. Ukończył studia magisterskie z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. W Ośrodku Terapeutyczno Szkoleniowym „OTS” w Lublinie przeszedł własną psychoterapię grupową. Jest w stałej superwizji certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne superwizora.
Prowadzi terapię indywidualną, grupową, terapię par oraz konsultacje psychologiczne. Specjalizuje się w terapii zaburzeń osobowości oraz szeroko pojętych zaburzeń nerwicowych.

Trudności w przeżywaniu i wyrażaniu emocji, problemy ze złością lub kontrolą własnych emocji.
Problemy w utrzymaniu trwałych i zadowalających relacji z innymi ludźmi.
Trudności w rozmowie z bliskimi lub przełożonymi.
Przewlekłe stany stresu i nadmierne obciążenie psychiczne.
Przeżywany kryzys lub trudna sytuacja życiowa.
Brak zadowalającej komunikacji partnerskiej.
Przytłaczające poczucie wstydu lub winy.
Niewystarczająca satysfakcja z życia, brak nadziei na przyszłość i poczucie braku wpływu na swoje życie.
Trudność w dostrzeżeniu adekwatnego obrazu własnej osoby lub doświadczalne poczucie niskiej wartości.
Nieuzasadniony niepokój, napady paniki lub myśli.
Uzależnienia od gier komputerowych, pornografii czy Internetu.
Doświadczenia przemocy: bicie, przemoc psychiczna lub przemoc na tle seksualnym.

W powyższych problemach wskazana może być psychoterapia, której celem jest wsparcie, uzyskanie zrozumienia objawów i ostatecznie uporanie się z trudnościami. Dynamiczna terapia analityczna umożliwia zagłębienie się do sedna problemu, jednakże nie wyklucza to potrzeby rozwiązywania bieżących problemów. W swojej praktyce stosuje całościowe podejście do osoby, biorąc pod uwagę oprócz genezy danych trudności, również indywidualną sytuację życiową człowieka.